Z okazji roku Świętego Józefa, zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym
„Święty Józef opiekun Jezusa, opiekun Kościoła, nasz opiekun”

Cele konkursu

1. Poznanie życia świętego Józefa, opiekuna świętej rodziny i opiekuna Kościoła
    2. Promocja wartości chrześcijańskich wzorowanych na osobie świętego Józefa.
    3. Rozwój kreatywności, umiejętności plastycznych i technicznych dzieci.
    4. Wspólne spędzanie czasu w rodzinie.

1. Wykonanie figurki św. Józefa (własnoręcznie, pomoc rodziców mile widziana).
    2. Prace mogą być wykonane w różnych technikach : masa solna, glina, modelina, plastelina, gips, tkanina, papier, szare mydło, drewno, itp.
    3. Prace muszą być przestrzenne : rzeźby lub płaskorzeźby.
    4. Praca musi posiadać etykietę z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora.
    5. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych : pierwsza kategoria dzieci przedszkolne i z klas I-II-III, druga kategoria dzieci z klas IV-V-VI.
    6. Ostateczny termin składania prac to niedziela 14 marca 2021.
    7. Prace można składać u pani pedagog Barbary Więczkowskiej, pani katechetki Joanny Budniok lub u pana kościelnego w zakrystii.
    8. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród w piątek 19 marca po Mszy Świętej.
    9. Kryteria oceny prac :
      - wkład pracy
      - oryginalność
      - pomysłowość
      - technika i walory artystyczne.
    10. W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane 3 nagrody główne oraz wyróżnienia.